Херсонська область, Чаплинський район

15-16 жовтня втретє пройде щорічна акція «Впливай на бюджет своєї громади»

Дата: 09.10.2020 14:56

15-16 жовтня пройде щорічна акція «Впливай на бюджет своєї громади», де ми представимо інформацію про бюджет громади в доступній та простій формі «Бюджету для громадян».

Бюджет для громадян - візуалізована та описана простою мовою інформація про бюджет громади.

Всі бажаючі зможуть дізнатись звідки у громади надходять кошти та куди витрачаються.

Мешканці громади матимуть можливість подати свої пропозиції до Бюджету на 2021 рік, заповнивши анкети.

Також пропозиції до бюджету на 2021 рік можна подати  ОНЛАЙН, заповнивши гугл-форму.

• 15.10.2020 – презентація «Бюджету для громадян» в с.Маркеєв, с.Молочне, с.Питомник, с.Іллінка, с.Камиш, с.Новий Етап, початок о 09:00

• 16.10.2020 - вулична акція на ринковій площі (смт. Асканія – Нова), початок о 09:00

Впродовж жовтня-листопада отримані пропозиції громадян будуть опрацьовані та передані на розгляд депутатських комісій.

Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади у формі звіту.

Для тих хто не зможе прийняти участь у вуличній акції, є можливість ознайомитися з Бюджетом для громадян в електронній версії.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО ЗА АКТИВНІСТЬ, ДО ЗУСТРІЧІ НА ВУЛИЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЯХ!

Просимо всіх  відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.