Доступна якісна освіта для дітей пільгових категорій під час карантину

Дата: 20.12.2020 16:48

Онлайн-освіта як явище протягом останніх років є стабільним трендом галузі. Наразі в суспільстві все більше дискусій щодо переломного моменту, коли онлайн-навчання візьме перевагу над звичним аудиторним, так званим офлайн.

Так сталося, що в країні триває боротьба з коронавірусною інфенцією (COVID-19), і заклади освіти вимушені тимчасово перейти на дистанційну освіту. Нажаль, не всі учні мають можливості для такого навчання.

Тому, в рамках проекту ПРООН «Місцевий соціально-економічний розвиток», що реалізується у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією, реалізовано проєкт "Доступна якісна освіта для дітей пільгових категорій під час карантину" в рамках кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти»:

Закупили 21 планшетний ПК, які були передані дітям пільгових категорій для можливості навчатися дистанційно.