З Днем визволення Асканії-Нова від фашистських загарбників!

Дата: 30.10.2020 09:46

Шановні мешканці громади!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем визволення Асканії-Нова від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни. Згадуємо всіх мешканців Асканія-Нова, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім жителям громади добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю.

З нагоди 77 річниці визволення Асканії-Нова від німецько-фашистських загарбників, представники апарату селищної ради, відділу освіти, культури, спорту і туризму та небайдужі мешканці громади поклали квіти до Меморіалу загиблим односельцям у Другій Світовій Війні.