Інформація про захворювання на COVID-19 за 4-5 грудня

Дата: 07.12.2020 17:08

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє (за 04.12.2020р. та 05.12.2020 року)   моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова.

За 04.12.2020 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 68 пацієнт, з них 6 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (3 пацієнта – діти; 3 пацієнта знаходяться на лікарняному), в т. ч. – 21 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

За 05.12.2020 року до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 93 пацієнт, з них 6 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (3 пацієнта – діти; 3 пацієнта знаходяться на лікарняному), в т. ч. – 20 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

Нових, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» за 04.12.2020 - 05.12.2020 не виявлено.

У пацієнта який помер 05.12.2020 року в відділенні Чаплинської районної лікарні тест на «COVID – 19» від 02.11.2020 року - негативний.

Інформація надається до відома та своєчасного проведення санітарно-протиепідемічних заходів. Спрямованих на запобігання виникненню, поширенню, локалізацію та ліквідацію масових захворювань серед населення ОТГ смт. Асканія-Нова.

Рекомендуємо:

- Регулярно проводити температурний скринінг (вимірювання температури тіла);

- При виявленні температури тіла понад 37,2º С, звертатись до свого сімейного лікаря за телефоном зазначеним у медичній Декларації «Про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу»;

-  Постійно дотримуватися принципів соціального дистанціювання (1,5м), у закладах дотримуватися нормативів одночасного відвідування  – не більше однієї особи на 10 квадратних метрів;

- Проводити миття рук з рідким милом  або обробку їх спиртомісними антисептиками не рідше ніж один раз на три години;

- Запобігати контакту з особами які мають симптоми респіраторних захворювань;

- Під час чхання та кашлю прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викеьте серветку та вимите милом руки;

- Забезпечте вологе прибирання у  приміщеннях з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;

- Проводьте постійне провітрювання приміщень;

- Проводьте постійну обробку поверхонь місць контакту рук;

- Обмежте контактування, вирішуйте питання за допомогою телефонів та інших засобів зв’язку;

- Мешканцям які до теперішнього часу не уклали відповідної угоди, терміново укласти Декларації з сімейними лікарями;

- Не зволікайте користуватися захисною медичною маскою.

У випадку якщо особа за власною ініціативою обстежується методом ПЛР на СОVID-19, вона має самоізолюватись до того часу, поки не стануть відомими результати тестування , і звернутись до свого сімейного лікаря.

Усім бажаємо гарного здоров’я!

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради