Інформація про захворювання на COVID-19 за 12 грудня

Дата: 14.12.2020 14:56

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє (за 12.12.2020р.)   моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова.

За 12.12.2020 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 72 пацієнта, з них 4 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (4 пацієнта дорослі ), 4 пацієнтів лікуються амбулаторно, в т. ч. – 22 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі. 8 пацієнтів з діагнозом пневмонія, з них 5 пацієнтів лікуються в Чаплинській ЦРЛ, 3 пацієнта лікуються амбулаторно.

Три   пацієнти з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), направлені  на стаціонарне лікування до Н-Каховського інфекційного відділення продовжують лікування.

Станом на 12.12.2020 року  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» від «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не отримано.

12.12.2020р.,  біоматеріал, на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлявся у зв’язку з переходом лабораторного центру на електронну МІС (медичну інформаційну систему) МЕДЕЙР, та поданням електронних направлень на  молекулярно-генетичне дослідження методом ПЛР.

13.12.2020 року в 16:04 отримані шість позитивних результатів аналізів на  молекулярно-генетичне дослідження методом ПЛР на шістьох пацієнтів, біоматеріал направлявся до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» 07.12.20р.та 08.12.20 р. в кількості 23 тестів.

Станом на 13.12.2020 року на території ОТГ – 15 позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР.

Станом на 14.12.2020 року, амбулаторія під’єднана до МІС МЕДЕЙР, тестування хворих методом ПЛР поновлено у зв’язку з можливістю подання електронних направлень.

Інформація надається до відома та своєчасного проведення санітарно-протиепідемічних заходів. Спрямованих на запобігання виникненню, поширенню, локалізацію та ліквідацію масових захворювань серед населення ОТГ смт. Асканія-Нова.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради