Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 14.12.2020 16:01

Асканія-Нова селищна рада оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

- Начальника фінансового відділу Асканія-Нова селищної ради;

- Спеціаліста фінансового відділу Асканія-Нова селищної ради – 2 вакансії;

- Начальника відділу-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та, звітності Асканія-Нова селищної ради;

-  Спеціаліста  відділу бухгалтерського  обліку та  звітності Асканія-Нова селищної ради – 2 вакансії;

- Начальника відділу із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Асканія-Нова селищної ради;

- Адміністратора відділу із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Асканія-Нова селищної ради;

- Спеціаліста відділу із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Асканія-Нова селищної ради.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Асканія-Нова селищної ради такі документи :

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС ;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи;

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантних посад начальника фінансового відділу Асканія-Нова селищної ради та начальника відділу - головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Асканія-Нова селищної ради:

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування спеціаліста фінансового відділу Асканія-Нова селищної ради та спеціаліста  відділу бухгалтерського  обліку та звітності Асканія-Нова селищної ради:

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність  базової вищої освіти, повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

5. Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду начальник відділу ЦНАП Асканія-Нова селищної ради:

1. Повна вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.Стаж роботи на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

3. Досконале володіння державною мовою,

4. Досконале знання комп’ютера і володіння ним.

Спеціальні вимоги: напрямок підготовки юридичного спрямування.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду адміністратор Асканія-Нова селищної ради:

1. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.Стаж роботи за фахом на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років.

3. Досконале володіння державною мовою, досконале знання комп’ютера і володіння ним.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду спеціаліста Асканія-Нова селищної ради:

1. Повна вища, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

2.Стаж роботи на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті https://askaniya-nova-gromada.gov.ua за адресою: 75230, Херсонська область, Каховський район, смт Асканія-Нова, вул.Соборна,28, адмінприміщення Асканія-Нова селищної ради.

Телефон для довідок: (05538) 6-12-60

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису