Інформація про захворювання на COVID-19 за 14 грудня

Дата: 15.12.2020 14:43

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 14.12.2020р.

За 14.12.2020 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 109 пацієнтів, з них 21 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (1 пацієнт дитина; 20 пацієнтів дорослі ), 4 пацієнтів знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 24 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі. 3 пацієнта з діагнозом пневмонія, з них 2 пацієнта направлені на лікування  в Чаплинську ЦРЛ, 1 пацієнт лікується амбулаторно.

Три   пацієнти з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), знаходяться  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні та продовжують лікування.

Станом на 14.12.2020 року отримано 6  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» від «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» : 3 пацієнта лікуються в стаціонарі, 2 пацієнта лікуються амбулаторно, 1 пацієнт має безсимптомну хворобу та знаходиться на самоізоляції.

14.12.2020р., 22 зразки біоматеріалу, направлені на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України»

Станом на 15.12.2020 року на території ОТГ – 15 позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.