Інформація про захворювання на COVID-19 за 15 грудня

Дата: 16.12.2020 14:40

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 15.12.2020р.

За 15.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 92 пацієнта, з них 6 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (1 пацієнт дитина; 5 пацієнтів дорослі ), 6 пацієнтів лікуються амбулаторно, 2 пацієнта знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 24 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі

Три пацієнта з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 15.12.2020 року отриманий  1  лабораторно підтверджений випадок захворювання на «COVID – 19» від Херсонського  ТОВ «Лабдиагностика», пацієнт направляється на лікування до  Н-Каховського інфекційного відділення.

15.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлялися.

Станом на 15.12.2020 року на території ОТГ – 16 позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії