Новорічне свято дітям

Дата: 31.12.2020 08:58

Напередодні Нового року всі люди чекають на казку. Та більш за все про диво мріють діти. І дякуючи дорослим дива стають можливими.

Так, завдяки нашим «Дідам Морозам», 65 дітей, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб, тих, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених родин, отримали свої солодкі новорічні подаруночки.

Висловлюємо  щиру подяку тим, хто допоміг організувати це новорічне свято: Восканян Оксані Алетіківні, Гладкому Павлу Григоровичу, управлінню соціального захисту населення Чаплинської РДА та Одеській митниці Держслужби. Завдяки таким людям, як Ви, дива стають можливими!

Стужук Марина