Із Хрещенням Господнім!

Дата: 19.01.2021 09:57

Хрещення Господнє відзначають в Україні 19 січня, що в 2021 році випадає на вівторок. Це – одне з найбільших релігійних свят: саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордані. Тисячі українців у цей день освячують воду, яка потім набуває цілющих властивостей, а дехто навіть занурюється в крижану ополонку.

У цей чудовий і божественний день хочеться всім побажати миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе в ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє. Бажаємо вам міцного здоров'я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Бажаємо, щоб в цей світлий день вас оточували рідні люди. Нехай ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом!