Благодійна допомога від БО "Благодійний фонд розвитку "Берегиня"

Дата: 12.02.2021 13:20

БО "Благодійний фонд розвитку "Берегиня" і ГО "Центр розвитку особистості "Берегиня" разом з Навчально естетичним комплексом "Художня школа" м. Херсона з 2017 року спільно створюють етнічний календар, завдяки якому можна ознайомитися зі старовинними українськими святами і народними прикметами, а також порадіти дитячими малюнками.

Асканія-Нова ТГ отримала благодійну допомогу від БО "Благодійний фонд розвитку "Берегиня", а саме:

- 6 календарів;

- 100 масок багаторазового використання для дітей пільгових категорій.

Дякуємо благодійному фонду, що створюють цікавий і корисний продукт та розповсюджують інформацію про українську культуру, а також антикризовому штабу Херсонської обласної державної адміністрації.

Маски виготовлені за підтримки агенста США з міжнародного розвитку (USAID) пошиті майстрами швейної фабрики "ANALES", за участі єдиного антикризовому штабу Херсонської області, Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА і розповсюджується фондом, згідно меморандуму про співпрацю з ХОДА.