Конкурс на кращі інклюзивні практики

Дата: 26.02.2021 15:17

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України- 2021», м ета якого популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження , а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Результати Конкурсу будуть оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів» який відбудеться в травні поточного року у м. Скадовську Херсонської області. На захід будуть запрошені переможці та найяскравіші учасники Конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

Бажаючі можуть переглянути положення про конкурс і заявку для участі у конкурсі у додатку.

Заповнену заявку просимо надіслати до 28 березня 2021 року на електронну адресу: sunnydity@gmail.com