Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів в Асканія-Нова ТГ.

Дата: 09.03.2021 16:30

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Асканія-Нова селищної ради, Херсонська область, Чаплинський р-н, смт. Асканія-Нова, вул. Соборна, 28, тел. (05538 6-12-60) , ел. пошта: askan-rada@chapl.gov.ua

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету селищної ради « Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  Асканія-Нова селищної ради від 25 лютого 2021 17.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, де можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

3.1. Місце: 75320, Херсонської  обл., Чаплинського р-н, смт. Асканія-Нова, вул. Соборна, 28, зал засідань виконавчого комітету селищної ради.

3.2. Дата: 15.04.2021

3.3.Час: о 11.00 годині

3.4. Для отримання детальної інформації щодо подання конкурсних пропозицій та умов надання послуг з вивезення побутових відходів слід звертатися до заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради Щербина Андрій Юрійович та на офіційному сайті https://askaniya-nova-gromada.gov.ua/docs/645681/, ел. пошта: askan-rada@chapl.gov.ua тел.+380990465147.

4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази:

надається перелік спеціально обладнаних транспортних засобів, машин, механізмів, устаткування, необхідних для виконання умов договору, які перебувають на балансі (в оренді), суб’єкта господарювання;

надається довідка довільної форми про рівень зношеності техніки, наявність власної ремонтної бази (договір з спеціалізованою станцією технічного обслуговування), наявність необхідної кількості контейнерного парку тощо;

надається довідка довільної форми про технічний потенціал суб’єкта господарювання (тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер тощо);

надаються копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

надається довідка довільної форми про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

4.2 Наявність працівників відповідної кваліфікації:

надається довідка за підписом керівника щодо наявності в штаті підприємства відповідних спеціалістів (водіїв, вантажників);

надаються довідки про проходження водіями медичного огляду.

4.3 Наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг:

довідку (форма довільна) про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів не менше одного року;

довідку (форма довільна) про обсяги надання послуг зі збирання побутових відходів за останній рік.

5. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення.

- Багатоквартирні житлові будинки:

Загальна кількість будинків – 21 , з них 5-х поверхових – 18; 4-х поверхових – 2; 2-х поверхових – 1.

- кількість наявних контейнерів (контейнерних майданчиків) для збирання твердих побутових відходів – 38 контейнерів об’ємом 0,75м3.

Розташовані у відведених місцях на прибудинковій території, контейнери перебувають на балансі КП «Асканія-Нова» Асканія-Нова селищної ради.

-  Одноквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків –464  одиниці;

- характеристика під’їзних шляхів – 8 503 км з твердим покриттям,

4 313 км не з твердим покриттям.

- кількість мешканців 2561.

- Підприємства, установи та організації:

-кількість об’єктів (підприємств, установ, організацій) -  40.

6. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до правил благоустрою територій населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту.

Полігон твердих побутових відходів розташовано в межах  населеного пункту.

7. Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

Спосіб: особисто або поштою.

Місце: 75230, Херсонської обл., Чаплинського р-н, смт. Асканія-Нова, вул. Соборна, 28.

Кінцевий строк:   12.04.2021 до 17.00 години.

8. Місце та спосіб отримання конкурсної документації: