Інформація про захворювання на COVID-19 за 16 березня 2021 року

Дата: 17.03.2021 10:43

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія- Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 16.03.2021р.

За 16.03.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 68 пацієнтів,  з них 8 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ (6 пацієнтів діти; 2 пацієнта дорослі ),  в т. ч. – 21 пацієнт отримав медичні послуги в денному стаціонарі.

Станом на 16.03.2021 р. у жодного з   пацієнтів не  встановлений діагноз – пневмонія.

Один пацієнт з діагнозом пневмонія  лікується в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради.

16.03.2021р., біологічний матеріал,  на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР не направлявся .

Станом на 16.03.2021 року, позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» не виявлено.

Станом на 16.03.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, залишаються зафіксованими  – 63 випадки позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради