Інформація про захворювання на COVID-19 за 1 квітня 2021 року

Дата: 02.04.2021 13:42

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія- Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 01.04.2021р.

За 01.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 74 пацієнта,  з них 2 пацієнта з діагнозом  ГРВІ  (1 пацієнт дорослий лікується в стаціонарному відділенні; один пацієнт дитина лікується амбулаторно),  в т. ч. – 25 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

01.04.2021 р. у жодного з   пацієнтів не  встановлений діагноз – пневмонія.

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікується в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Два пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Один пацієнт лікується в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

01.04.2021р., зразки біологічного матеріалу, на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР не направлялися.

За 01.04.2021 року, один позитивний  результат  ПЛР тесту, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» .

Станом на 01.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 69 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

уУсім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради