Перші підсумки роботи "Банку речей" на території громади

Дата: 02.04.2021 13:44

Ну що ж, вже можна підвести підсумки першого тижня роботи «Банку Речей».

Нагадуємо, що 23 березня 2021 року на території дитячого ясла-садочку Асканія-Нова селищної ради відкрився «Банк речей»- соціальний простір, де жителі нашої громади можуть віддавати речі, які їм більше не потрібні до вжитку, а інші- брати те, що потрібно саме їм.

За два дні роботи наш «Банк Речей» відвідали  і ті, хто приносив речі і ті, хто брав, і це дуже радує, тому що є розуміння, що ми працюємо не даремно. Але дуже багато людей, які соромляться заходити до нашого закладу, думаючи, що їх будуть засуджувати. Сподіваємось, що ці зайві негативні думки зникнуть, а на заміну їм прийде розуміння того, що наш заклад був створений для взаємодопомоги, і не користуватися цими послугами, та ще й абсолютно БЕЗКОШТОВНО- просто нерозумно! Тому на наступному тижні чекаємо всіх бажаючих в нашому «Банку речей» у вівторок з 12:00 до 14:00 та четвер з 12:00 до 14:00 за адресою: смт Асканія-Нова, вул. Будівельна 20а ( правий корпус дитячого садка).