До відома військовослужбовців, ветеранів війни та осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій, інших зацікав

Дата: 07.05.2021 10:21

На виконання резолюції заступника голови обласної державної адміністрації Шибаєва А.Л. до листа Міністерства у справах ветеранів війни України від 13 квітня 2021 року № 3707/01/10.3-21 доводимо до відома, що в ц.р. м.Києва 14-16 травня 2021 року відбудеться відбір кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «Ігри Воїнів».

Зазначені змагання відбудуться у м.Орландо, Сполучені Штати Америки протягом 2021 року. У разі погіршення епідемічної ситуації через поширення коронавірусної інфекції  COVID–  2019? відбір кандидатів відбудеться в онлайн форматі.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0665001802 (селищна  рада Асканії-Нова)