У громаді Асканія-Нова відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Відео)

Дата: 09.05.2021 18:35

09 травня 2021 року біля меморіального комплексу загиблим односельцям у смт Асканія-Нова, відбувся мітинг-реквієм з нагоди  Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні прийшли: голова територіальної громади Вадим Поліщук, заступник селищного голови Андрій Щербина, секретар селищної ради Оксана Василишина, представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, трудових колективів підприємств, установ і організацій, розташованих у межах  територіальної громади,  громадськість, ветерани та діти війни, військовослужбовці Збройних сил України.

Присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим односельцям.