08 липня в смт Асканія-Нова відбулась зустріч з делегатами громадської організації «Єдина родина Херсонщини»

Дата: 09.07.2021 14:41

08 липня 2021 року, у День Родини, у смт Асканія-Нова відбулась зустріч з делегатами громадської організації «Єдина родина Херсонщини», основною метою діяльності якої є здійснення заходів, спрямованих на соціальний і правовий захист, соціальну і медичну реабілітацію осіб, членів родин воїнів, які загинули при виконанні службово-бойового завдання під час проведення Операції Об’єднаних Сил.

Для гостей нашого селища було організовано еколого-просвітницьку екскурсію, молебень по загиблих воїнах та заходи, присвячені вшануванню родин загиблих Героїв війни на Сході України.

Велика подяка ініціаторам, учасникам та організаторам цієї зустрічі за теплу родинну атмосферу.