Stop Sexting!

Дата: 19.07.2021 15:37

Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. Згідно з результатами дослідження, що було проведено Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародного благодійною організацією «Служба порятунку дітей»:

• 73% дітей ніколи не розкажуть дорослим про насильство, яке трапилось з ними в Інтернеті;
  • 84 % дітей розпочали користуватись Інтернетом у віковому проміжку 5-11 років, а найбільше дітей, почали користуватись Інтернетом у віці 6-8 років;
  • 44 % учнів у 1-4 класах проводять 1-2 години в Інтернеті ;
  • 71,9 % дітей у молодшій школі мають Власний телефон/смартфон;
  • кожен п’ятий учень середньої школи і 42 % дітей старшої школи готові зустрітись з незнайомцем з Інтернету.

Беручи до уваги вищевикладене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, пропонуємо до перегляду відеоролик stop-sexsting в якості соціальної реклами: