Вакцинація від COVID-19 в амбулаторії Асканія-Нова

Дата: 27.07.2021 14:16

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

З 28 квітня 2021 року, на першому поверсі Амбулаторії Асканія-Нова, працює «Пункт щеплення» проведення масової вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СOVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Чергова хвиля СOVID – 19 вкотре демонструє нам серйозність проблеми.

Єдиним заходом для подолання цієї хвороби є індивідуальна вакцинація кожної особи громади.

На пункті щеплення працює дві команди спеціально навчених медичних працівників (два лікаря та чотири сестри медичних), які отримали відповідні сертифікати для проведення масової вакцинації.

Станом на 27.07.2021 року, медичними  командами, вакциновані 512 осіб (в т. ч. 120 двома дозами).   На теперішній час використовується вакцина: AstraZeneka-Oxford; CoronaVak; КОМІРНАТІ/COMIRNATY;  Moderna. Всі вакцини мають сертифікати відповідності. Жодних побічних явищ не зафіксовано.

Велике прохання захистити здоров’є та життя - своє, своїх рідних та близьких, медичних працівників, мешканців громади, особливо дітей та своєчасно заздалегідь записатися на вакцинацію у свого сімейного лікаря,  для  надання своєчасної заявки на отримання вакцини, та подальшого узгодження дати вакцинації.

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради