Вітаємо з ювілеєм Чусову Ніну Олександрівну

Дата: 01.08.2021 21:13

01 серпня відзначає свій 90-річний ювілей корінна мешканка смт Асканія-Нова Чусова Ніна Олександрівна! Життєвий шлях ювілярки був не із легких. Але, незважаючи на вік, вона має прекрасну пам'ять, ясний розум і заслуговує на глибоку повагу від людей. З привітаннями та найкращими побажаннями до ювілярки в цей день завітали заступник селищного голови Андрій Щербина та секретар селищної ради Оксана Василишина. Приєднались до привітань колеги, колишні працівники селищної ради, з якими Ніна Олександрівна довгий час працювала на благо селища. У теплій родинній атмосфері гості ділились зворушливими спогадами. Щирі вітання мудрій, турботливій та дивовижній жінці. Бажаємо щоб здоров'я не підводило, а життєлюбство і оптимізм допомагали долати життєві негаразди. З ювілеєм!