Шановні платники податків!

Дата: 27.09.2021 16:57

Фахівці Чаплинської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі занепокоєні зростанням податкового боргу (в т.ч. по платі за землю і по податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки) та закликають всіх не відкладати на завтра сплату сум заборгованості, які з кожним днем зростають.

Аби уникнути застосування додаткових фінансових санкцій (пені, штрафів) та заходів примусового стягнення боргів, передбачених нормами Податкового кодексу України, просимо якнайшвидше сплатити грошові зобов’язання.

У разі виникнення додаткових питань, що стосуються сплати та відповідності сум  заборгованості, ви завжди можете звернутися до державної податкової інспекції за адресою: смт Чаплинка, вул. Паркова, 3 або зателефонувати за номерами телефонів (05538) 2-25-32, 2-11-32, 2-17-70.