Всім власникам та користувачам сільськогосподарських угідь!

Дата: 11.10.2021 13:43

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 липня 2021 року № 592 «Про заборону застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія – Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України родентицидів з діючою речовиною бродіфакум», розпорядження голови Асканія-Нова селищної ради від 21 вересня 2021 року № 137 «Про заборону застосування на території Присиваської сільської ради родентицидів з діючою речовиною бродіфакум», з метою запобігання загибелі тварин і погіршення середовища їх існування на території Асканія-Нова селищної ради, Каховського району, Херсонської області, заборонено застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфакум  (за винятком застосування в закритих приміщеннях).

Виконавчий комітет селищної ради