Амбулаторія Асканія-Нова: про пункти вакцинації та рівень захворюваності на COVID-19

Дата: 28.10.2021 11:15

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова!

З 28 квітня 2021 року, на першому поверсі Амбулаторії Асканія-Нова, працює «Пункт щеплення» проведення масової вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СOVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Чергова хвиля СOVID – 19 вкотре демонструє нам серйозність проблеми.  Єдиним заходом для подолання цієї хвороби є індивідуальна вакцинація кожної особи громади.

На пункті щеплення працює дві команди спеціально навчених медичних працівників (два лікаря та чотири сестри медичних), які отримали відповідні сертифікати для проведення масової вакцинації.

Станом на 27.10.2021 року, медичними  командами, вакциновані 1244 особи (в т. ч. 878 двома дозами).

За весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова), по 27.10.2021р. на СOVID – 19 перехворіли - 369 осіб, за цей час ми втратили - 14 осіб нашої громади,  від гострої респіраторної хвороби СOVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З 24.10.2020 року по 11.09.2021 року (майже  - 11 місяців),  гострою респіраторною хворобу СOVID – 19 перехворіли - 153 особи. З 11.09.2021 р. по 27.10.2021р. (за 1,5 місяця)–  хворих на  СOVID – 19 – 216 осіб. Кількість захворювань збільшилась в 10 разів, 97% захворівших осіб, це люди які не вакциновані!

Вакцинація від хвороби СOVID -19 – є єдиною дієвою можливістю захистити себе від ускладнень. Навіть якщо Ви захворієте після вакцинації, хвороба буде проходити в легкій або середній формі.

Залишайтеся свідомими!     Подбайте про себе та своїх близьких та рідних!

Велике прохання захистити  здоров’є та життя - своє ,  своїх рідних та близьких, медичних працівників, мешканців громади, особливо дітей, та своєчасно заздалегідь записатися на вакцинацію у свого сімейного лікаря,  для  надання своєчасної заявки на отримання вакцини, та подальшого узгодження дати вакцинації.

На теперішній час використовується вакцина: AstraZeneka-Oxford; CoronaVak; КОМІРНАТІ/COMIRNATY;  Всі вакцини мають сертифікати відповідності. Жодних побічних явищ не зафіксовано.

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради