У селищі Асканія-Нова завершився перший етап реставрації Меморіалу воїнам-односельцям, загиблим у роки Другої світової війни.

Дата: 12.11.2021 20:08

Для більшості жителів громади – це не просто пам’ятний знак, а вічний біль про полеглих від нацистських загарбників близьких і рідних людей, імена яких у післявоєнні роки були увічнені місцевою владою на мармурових плитах Меморіалу.

Наступний етап реставрації – заміна тротуарної плитки, освітлення та ландшафтний дизайн навколо Меморіального комплексу.

Сподіваємось, що спільними зусиллями голови та депутатського корпусу ми успішно завершимо розпочату важливу справу, а вдячні нащадки будуть шанувати пам’ять про тих, хто своєю кров`ю, своїм життям заплатив за перемогу та мирне життя.

Вічна слава воїнам-односельцям!