В Асканії-Нова відбулось урочисте відкриття головної ялинки - 2022

Дата: 25.12.2021 15:20

П’ятиметрова штучна ялинка засяяла новорічними вогнями 24 грудня  о 16-00 годині на площі біля селищної ради. На святковий захід зібралось  чимало дітей та дорослих мешканців громади,  яких чекала весела розважальна програма організована відділом освіти, культури, спорту і туризму, працівниками селищних клубів, бібліотек та дитячої музичної школи.
Селищний голова Вадим ПОЛІЩУК щиро привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами  дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав  гарного настрою, нових здобутків, здоров’я, миру та злагоди.
         Майданчик перед селищною радою  став містечком новорічних дійств,  наповнився чарівною атмосферою Нового року, гомінким веселим сміхом дітлахів. Діти разом з Дідом Морозом та Снігуркою під веселу святкову музику водили хороводи, розповідали Діду Морозу свої бажання  на Новий рік, приймали участь у конкурсах та отримали солодкі подарунки.