Державний портал розшуку дітей!!

Дата: 17.11.2022 10:14

В Україні запрацював державний портал розшуку дітей

В Україні розпочав роботу Державний портал розшуку дітей “Діти війни”, на якому координуються зусилля органів державної та місцевої влади, правоохоронців та суспільства для допомоги дітям, що постраждали через повномасштабну збройну агресію росії.

Портал “Діти війни” – це єдина платформа, яка надає актуальну інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни, були примусово вивезені за межі країни чи піддані іншим незаконним діям, та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи.

На порталі “Діти війни” відтепер кожна людина може швидко повідомити про будь-які факти злочинів проти дітей та порушення їхніх прав.

Зокрема на сайті можна в один клік залишити інформацію:

– про дитину, яка загубилася;

– про злочин, скоєний проти дитини;

– якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;

– якщо вам відомо про факт депортації дитини;

– про примусову зміну громадянства та документів дитини;

– про інші порушення прав дитини під час війни.

Проєкт “Діти війни” був реалізований за дорученням Офісу Президента України Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національним інформаційним бюро у тісній співпраці з проєктом уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що здійснюється компанією Alinea International Ltd.