Створено гуманітарний штаб при Херсонській ОВА!

Дата: 18.11.2022 15:40

При ХОВА створено гуманітарний штаб. Це зроблено для координації волонтерів та міжнародних організацій у питаннях допомоги жителям деокупованої Херсонщини.

Разом із місцевою владою складається перелік потреб жителів звільнених територій. Це потрібно, аби люди отримували допомогу, якої вони дійсно потребують.

Ще триває розмінування звільнених територій Херсонщини, тому гуманітарний штаб напрацьовує альтернативні логістичні шляхи доставки гуманітарної допомоги. Головне – аби допомога доїхала до місця призначення безпечно.

Життєдіяльність області має бути повноцінно забезпечена і для цього команда ХОВА приділяє максимум уваги безпековій, логістичній та гуманітарній складовій.

Закликаємо усіх охочих долучитись до допомоги мешканцям звільнених територій Херсонщини‼️

Контакти Гуманітарного штабу ХОВА:

месенджери: 0981761698 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp)