Проект "Точки незламності" для підтримки людей по всій країні.

Дата: 23.11.2022 08:55

Ми розгортаємо наш новий проект "Точки незламності" для підтримки людей по всій країні. Станом на цей день вже підготовлено понад 4 тисячі таких пунктів. Планується ще більше.

Якщо знову відбудуться масштабні російські удари і якщо буде розуміння, що електропостачання неможливо відновити за лічені години, активізується робота "Точок Нескореності" - всі базові послуги будуть там, в тому числі електричні y, мобільні зв'язки та інтернет, тепло, вода, та перша допомога комплект. Абсолютно безкоштовно і цілодобово.

Пункти обов'язково працюватимуть у всіх обласних та районних адміністраціях, а також у школах, будівлях ДЧС тощо.

Вже доступний спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua з картою таких точок по всій країні. Він постійно оновлюється.

На сайті та в усіх "Точках Непереможності" можна буде дізнатися, де працюють найближчі АЗС, банк, аптека та продуктовий магазин.

Всі ми повинні бути готові до будь-якого сценарію, зважаючи на те, що терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити.

Впевнений: допомагаючи один одному, ми всі разом зможемо пережити цю зиму.