Бригади медицини катастроф працюють у звільнених громадах на Херсонщині.

Дата: 26.11.2022 10:26

МінРеінтеграції на офіційній сторінці в Facebook  повідомили що у звільнених громадах на Херсонщині працюють Бригади медицини катастроф.

На деокупованих територіях Херсонської області продовжує відновлюватися надання медичної допомоги. Бригади медицини катастроф Волинського, Черкаського обласних і Київського міського центрів щодня виїжджають у населені пункти для надання фахової допомоги пацієнтам.

Наразі вони працюють у Кочубеївській, Високопільській, Нововоронцовській, Новоолександрівській і Великоолександрівській громадах.

Одними з перших, хто відгукнувся поїхати у відрядження до Херсонської області, була волинська бригада. Її медики вже встигли відвідати майже два десятки сіл і надати допомогу понад двом сотням пацієнтів.

За день фахівцям вдається оглянути більш як 30 місцевих мешканців. Зокрема, вони звертаються з хронічними захворюваннями чи психологічними травмами.

У кожної бригади є Starlink, тому за потреби люди можуть зателефонувати рідним.