Херсон відвідала делегація ООН.

Дата: 29.11.2022 15:33

У складі делегації до нашого міста завітали постійна координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун та голова офісу Управління з координації гуманітарних справ Сара Хілдінг.

Представники ООН запевнили у повній та всебічній гуманітарній підтримці мешканців Херсонщини на постійній основі.

ООН у співпраці з міжнародними партнерами та агенціями доправили до нашої області 6 гуманітарних конвоїв. Допомогу вже отримали Нововоронцовська, Високопільська, Великоолександрівська та Новоолександрівська громади Херсонщини, два конвої прибули до звільненого Херсона.

До надання допомоги долучилися Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, UNISEF, Міжнародна Організація Міграції, Всесвітня Продовольча Програма, Всесвітня Організація Охорони Здоров’я.

Для мешканців Херсонщини доправили та доправлятимуть надалі продукти харчування тривалого зберігання, хліб, питну воду, ємності для води, засоби гігієни, медикаменти та медичне обладнання, будівельні набори, сонячні лампи, спальні мішки, ковдри, теплий одяг, взуття та інші необхідні речі. Для закладів та установ надаються генератори.

Дякуємо міжнародним партнерам за дієву підтримку! Світ – з Україною!