Тримаємо оборону і – головне – не даємо ворогу здійснити їхні наміри. Звернення Президента

Дата: 30.11.2022 08:58

Ситуація на фронті складна.

Попри надзвичайно великі російські втрати, окупанти все ще намагаються просунутися на Донеччині, затримати опору на Луганщині, пересунутися на Харківщині, щось планують на півдні.

Але ми тримаємося і – головне – не даємо ворогу реалізувати свої наміри. Казали, що захоплять Донецьку область навесні, влітку, восени. Зима починається вже цього тижня. Вони витратили там свою регулярну армію, вони втрачають там сотні мобілізованих та найманців щодня, вони використовують бар'єрні війська

Цього року Росія втратить сотню тисяч своїх солдат убитими і тільки Бог знає скільки найманців. І Україна вистоїть. І світ зробить все, щоб всі винні у цій злочинній війні були притягнуті до відповідальності.

Слава всім, хто бореться за свободу! Слава всім, хто працює заради нашої перемоги! Вічна пам'ять всім, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Україні!