Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 01.12.2022 09:24

Сьогодні провів чергове засідання штабу. Основні питання - Донеччина, Луганщина, Харківщина, Запорізька область, Херсонщина, Крим, прифронтові території та наш державний кордон. Аналізуємо наміри окупантів і готуємо контрнамір - ще потужніший протимір, ніж зараз.

Енергія та комунікація. Зафіксуємо результати того, що вже зроблено для захисту наших систем. Ми готуємо нові рішення.

Енергетики та комунальники, всі наші служби роблять все, щоб стабілізувати систему та дати людям більше енергії на довше. І ще раз хочу наголосити: дуже важливо, щоб люди розуміли, коли і на який період часу вони залишаться без світла.

Це відповідальність як самих енергетичних компаній, так і місцевої влади. Люди мають право знати. І наскільки це можливо зараз, треба забезпечити передбачуваність життя. Люди бачать, що в сусідніх будинках чи на сусідніх вулицях чомусь правила щодо світла різні. І має бути справедливість і ясність.

Слава всім хто захищає Україну! Вдячність всім, хто допомагає нашій державі!

Слава Україні!