Сьогодні – день нашої вдячності. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 07.12.2022 08:54

Сьогодні для мене честь провести цілий день разом з нашими захисниками.

Зранку був на Донеччині - подякував бійцям, які боронять нашу державу на найнебезпечніших та відповідальних напрямках. Ті, хто воює в Сватове, Бахмуті, Авдіївці та інших напрямках в Донецькій та Луганській областях. Вручив воїнам державні нагороди та відзнаки.

Був сьогодні в Харківській області - подякував лікарям, які рятують наших незламних бійців. На Харківщині вручив нагороди бійцям, які приймали участь у визволенні області і які продовжують виганяти окупантів з України.

Тепер тут, у Маріїнському палаці, наші герої, рідні наших воїнів, командири та представники бойових бригад і підрозділів, які тільки прибули з фронту і знову повертаються на передову.

Хочу сказати всім присутнім те, що сьогодні точно в серці кожного українця: Я дякую! Я дякую абсолютно всім солдатам, всім морякам, всім сержантам, сержантам-мажорам, всім офіцерам, всім героям, генералам і, звичайно, всім вашим батькам і матерям, наші дорогі, шановні українські воїни. Бажаю всім одного - перемоги!