Ми всі повинні знати, що Росія не відмовилася від своєї тактики терору. Володимира Зеленського.

Дата: 13.12.2022 09:11

Ми всі повинні знати, що Росія не відмовилася від своєї тактики терору. Відсутність масштабних ракетних ударів означає лише те, що ворог готується до них і може вдарити в будь-який момент. Хоча очевидно, що навіть без світла ми добре знаємо куди стріляти і що визволяти, але Росія все одно сподівається на відключення. Це остання надія терористів...

Тож поки в них є ракети - а в Росії - будь ласка, серйозно ставиться до всіх попереджень від українського військового командування, від наших ППО та повітряних тривог. На всіх рівнях ми повинні бути готові до будь-яких ворожих намірів. А ми зробимо все, щоб пережити цю зиму.

Я дякую всім, хто допомагає Україні! Я дякую всім, хто працює заради нашої перемоги! Слава всім, хто бореться за незалежність! Вічна пам'ять кожному українцю, чиє життя забрала ця війна!

Слава Україні!