Продовжуються роботи по відновленю Херсонщини!

Дата: 19.12.2022 14:15

Фахівці Vodafone відновили роботу 3 базових станцій у Суворовському районі Херсона. Нині на звільненій Херсонщині працює 147 базових та 4 пересувних станцій.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 32 бригади – це 171 робітник та 61 одиниця техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять Високопілля, Новодмитрівку, Новомиколаївку, Білу Криницю, Любимівку, Херсон, Чорнобаївку, Зимівник та Зеленівку.

Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Нині фахівцям вдалося розчистити 215 кілометрів доріг державного значення та 348,5 кілометрів – місцевого.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 8 гектар територій, вилучили 508 вибухонебезпечних предметів, знищили – 17. Піротехніки ДСНС обстежили 11 гектарів територій, вилучили та знешкодили 212 вибухонебезпечних предметів.

До Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського доставлено дизельний генератор потужністю 176 кВт, наданий Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.