Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 20.12.2022 08:44

Бахмут - найгарячіша точка на всьому фронті, 1300 км+ активних бойових дій. З травня окупанти намагаються зламати наш Бахмут, але час іде і Бахмут ламає не тільки російську армію, а й російських найманців, які прийшли на заміну витраченої армії окупантів.

Росія втратила вже майже 99 тисяч своїх солдат в Україні. Скоро буде 100 тисяч жертв окупантів. Для чого? Ніхто в Москві не може відповісти на це питання. І вони не будуть.

Вони ведуть війну і марнують життя людей, чужі, не своїх близьких, не власне життя, а життя інших лише тому, що група в Кремлі не може визнавати помилок і страшенно боїться реальності. Але реальність говорить сама за себе.

Дякую всім бійцям, які героїчно тримають Бахмут, Соледар, Авдіївку, Мар'їнку, Кремінненський напрямок і весь Донбас, 1 з найсильніших в Україні до приходу Росії, яку Росія знищує вщент. Така жорстокість ворогу нічого не дасть.