До Херсона прибув гуманітарний вантаж від Olena Zelenska Foundation

Дата: 20.12.2022 13:08

Доставку гуманітарної допомоги Фундації Олени Зеленської організували за допомогою Всеукраїнської асоціації громад в рамках проєкту «Згуртовані громади» у співпраці з USAID АГРО.

У Херсон привезли 200 генераторів потужністю 2,5 - 3 кВт та 2300 електрообігрівачів. Ними забезпечать бомбосховища та Пункти незламності міста, а решту техніки передадуть тергромадам Херсонщини.

Основні напрямки роботи Фундації Олени Зеленської – медицина, освіта та гуманітарна допомога. Фундація залучає представників бізнесу, міжнародні агенції та інші фонди, аби підтримати людей на українських територіях, що постраждали через повномасштабне вторгнення рф.

Проблеми Херсонської області в Фундації увагою не оминають - це вже третя комплексна допомога, в результаті якої ми отримуємо необхідне обладнання.