Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 26.12.2022 09:14

Сьогодні мільйони людей святкують Різдво за григоріанським календарем. І я ще раз вітаю всіх, хто святкує саме зараз, ці дні.

І хочу ще раз висловити вдячність - разом - всім тим, хто і в ці дні, і в будь-який інший час робить все, щоб ми жили. Живи своїм життям і в своїй країні.

Цього року залишилося всього кілька днів. Ми повинні усвідомлювати, що наш ворог спробує зробити цей час темним і важким для нас.

Прошу звернути увагу на повітряні тривоги в ці дні. Шукайте ще раз і згадайте, де знаходиться найближча Точка Незламності. Розкажіть батькам, як знайти Точку Непереможності, якщо потрібно.

Будь ласка, бережіть себе. І будьте готові допомагати іншим. Коли українці разом, коли українці вдячні один одному, нас не перемогти. Нехай так буде завжди!

Слава нашим сильним, красивим, найкращим людям!

Слава Україні!