На Донбасі ситуація важка, я дякую нашим хлопцям, які стоять на позиціях міцно

Дата: 27.12.2022 09:00

Короткий звіт про сьогоднішній день - ще один день ще одного тижня нашого спротиву.

Спочатку. Передня. Бахмут, Кремінна та інші області на Донбасі потребують максимальної сили та концентрації. Ситуація там важка. Окупанти використовують всі ресурси – значні ресурси – щоб витягнути хоч якийсь аванс. Дякую всім нашим хлопцям, які міцно тримають позиції, міцно стоять і знаходять можливості не тільки нічого не втратити, а й вигнати окупантів, "відтягнути" їх.

Другий. Енергія. Провів спеціальну нараду з урядовцями щодо ситуації в енергетиці та інфраструктурі. Готуємося до наступного року - і не тільки до зимових місяців. Є загрози, які ми повинні усунути. Є кроки, які потрібно зробити. І держава їх візьме.

Третє. Провів розширену нараду щодо результатів візиту до США та виконання домовленостей. Ми не будемо витрачати час. Ми швидко втілимо все, що домовлено у Вашингтоні. На скільки це можливо.

Слава Україні!