Цей тиждень буде важливим із політичної точки зору. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 28.12.2022 09:01

Цей тиждень буде важливим для України з політичної точки зору. Ми входимо у наступний рік і маємо зберегти спільне розуміння наших національних цілей.

Звичайно, це звільнення нашої землі від ворога, а також відновлення України, повернення нашого народу додому, подальше зближення нашої держави з ключовими партнерами, відкриття нових можливостей для України у світі - це все завдання для найближче майбутнє. І не тільки для держави, а й для кожного з нас.

Незабаром представлю своє бачення щодо реалізації цих завдань у щорічному Посланні до Верховної Ради щодо зовнішньої та внутрішньої ситуації України. Хочу, щоб це Послання було не звітом, а нашою розмовою про прийдешній рік.

Дякую всім, хто працює заради України! Дякую всім, хто бореться за нашу незалежність! Дякую всім підрозділам нашої оборони, які наближають поразку ворога!

Слава Україні!