Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Херсонської ОВА

Дата: 30.12.2022 13:50

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Херсонської ОВА

З метою забезпечення безпеки мешканців Херсонщини особисті прийоми керівництвом Херсонської обласної військової адміністрації проводяться у телефонному режимі за попереднім записом.

Такий формат зумовлений застосуванням заходів правового режиму воєнного стану, визначених статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Згідно з розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 23 грудня 2022 року № 389, особистий прийом громадян керівництвом ХОВА проводиться за наступним графіком:

• Начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич – 2 та 4 четвер місяця;
  • Перший заступник начальника ХОВА Вадим Гулько – 1 та 3 четвер місяця;
  • Заступник начальника ХОВА Дмитро Бутрій – 1 та 3 середа місяця;
  • Заступник начальника ХОВА Іван Кривенко – 1 та 3 пʼятниця місяця;
  • Заступник начальника ХОВА Дмитро Рибалка – 2 та 4 середа місяця;
  • Заступниця начальника ХОВА Віра Татаренко – 2 та 4 вівторок місяця.

Попередній запис на консультації здійснюється відділом роботи із зверненням громадян за номером телефону: 095-467-51-80.

Крім того, нагадуємо, що жителі Херсонщини для вирішення своїх проблем можуть звернутися й на “гарячу лінію” Херсонської ОВА: 0800330951 або 091 481 78 45. Також можна подати й електронне звернення на пошту: vzvern@khoda.gov.ua