Жоден рік вони в України більше не заберуть. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 02.01.2023 09:01

Новий рік, новий день, нові підсумки. 45 "шахедів" було збитих у першу ніч року. Дякую нашим Повітряним Силам - пілотам, воїнам зенітних повітряних сил 33 "Шахеди" на їх рахунку. Вдячність ППО наших Сухопутних військ за ще 12 збитих іранських дронів. Молодці, хлопці!

Російські терористи були жалюгідними, а ввійшли цього року залишаючись такими ж. Наше відчуття єдності, справжності, самого життя - все це різко контрастує зі страхом, який панує в Росії.

Вони бояться. Ви можете це відчути. І вони мають право боятися. Тому що вони програють. Дрони, ракети, будь-що інше їм не допоможе. Тому що ми разом. І вони разом тільки зі страхом.

І дуже важливо, як всі українці зарядилися внутрішньою енергією цієї новорічної ночі. І як ми дякували нашим воїнам. Як ми дякували нашим близьким. Як мільйони разів по всій Україні, по всьому вільному світу звучало і звучить наше бажання - побажання перемоги. Ми зробимо все, щоб так і було!

Слава всім нашим воїнам! Слава всім і кожному, хто працює заради перемоги України! Слава Україні!