У перші хвилини Нового Року росія завдала чергового терористичного удару.

Дата: 02.01.2023 12:55

Так нині виглядає єдина лікарня у Херсоні, що надає цілодобову медичну допомогу дітям.

У перші хвилини Нового Року росія завдала чергового терористичного удару – по Херсонській обласній дитячій клінічній лікарні ворог випустив близько семи снарядів.

Значних руйнувань зазнало грудне відділення неонатального корпусу, зруйновано дві реанімаційні палати та пошкоджено інші медичні кабінети основного корпусу. Загалом в лікарні вибито понад 700 вікон.

Через атаку рашистів сталася пожежа – горів кабінет медсестри та палата для хворих. На місце оперативно прибули пожежно-рятувальні підрозділи, які ліквідували загоряння.

Персонал лікарні евакуював до сховища 17 дітей, 4 батьків та 38 працівників лікарні. Це дозволило уникнути жертв серед мирних людей.

У пошкодженій лікарні вже працюють фахівці Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби. Вони займаються ліквідацією наслідків російського обстрілу.