Ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя. Звернення Володимира

Дата: 04.01.2023 08:36

Щойно закінчив розмову з прем'єр-міністром Канади, а це вже четверта міжнародна розмова за сьогодні. Прем'єр-міністр Нідерландів, прем'єр-міністр Великої Британії, прем'єр-міністр Норве А тепер Джастін Трюдо.

Розпочали цей рік з того, що Україна зараз найбільше потребує - напередодні нових мобілізаційних процесів, які готує держава-терорист. Зараз саме той момент, коли разом з нашими партнерами ми повинні зміцнювати обороноздатність.

Ми не маємо сумніву, що нинішні господарі Росії кинуть все, що в них залишилося і всіх, кого можуть зібрати, щоб спробувати перевернути хлів війни і хоча б відкласти свою поразку.

Ми маємо зірвати цей російський сценарій. Ми готуємося до цього. Терористи повинні програти. Будь-яка спроба їхнього нового наступ має провалитися. Це буде остаточна поразка держави-терориста. Дякую всім партнерам, які це розуміють.

Росія мобілізує тих, кого хоче кинути на смерть, ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя.

Слава Україні!