Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 06.01.2023 09:08

Сьогодні був черговий активний дипломатичний день - ще четверо лідерів держав-партнерів були повністю поінформовані про потреби України та найближчі плани держави-терориста.

Росія не зможе приховати в тиші свою підготовку до нової хвилі агресії проти України та всієї Європи. Світ дізнається у всіх подробицях - як і коли агресор готує нову ескалацію у цій війні. І кожен новий мобілізаційний крок Росії буде відомий світу ще до того, як Росія це зробить. Ми це забезпечимо.

А ми щодня зміцнюємо обороноздатність України. Я завжди обговорюю з усіма лідерами дві речі - більше оборонної підтримки нашої держави, тобто більше зброї для нашої армії, і більше захисту для всіх українців - захист на землі, в небі та на морі.

Сьогодні хочу висловити окрему вдячність президенту Байдену та канцлеру Шольцу за рішення щодо зміцнення нашої оборони, дуже важливе рішення. У нас буде ще одна батарея Patriot та потужна броньована машина - це справді велика перемога нашої країни.

Я дякую всім, хто допомагає нашому народу відстояти свободу!

Дякую всім, хто бореться і працює на перемогу над терористами!

Слава нашому сильному народу!

Слава Україні!