Як відновити втрачені документи

Дата: 07.01.2023 13:20

Як відновити втрачені документи – одне з питань, яке доволі часто надходить від жителів Херсонщини. Тож надаю розʼяснення

Підтвердити, що ви – власник нерухомості дуже просто. У декілька кліків можна отримати довідку з Державного реєстру речових прав онлайн.

Отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно можна на порталі «Дія». З початком повномасштабного вторгнення держреєстри було вимкнено з міркувань безпеки. Зараз послугу повернули портал.

Що це за документ

Довідка з Державного реєстру речових прав підтверджує, що ви є власником квартири, будинку або земельної ділянки.

У довідці є інформація з 4 основних реєстрів нерухомості:

1. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно;

2. Реєстр прав власності на нерухоме майно;

3. Державний реєстр іпотек;

4. Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна.

Вартість послуги — 30 гривень. Адміністративний збір можна сплатити банківською карткою онлайн.

Отримуйте довідку з Державного реєстру речових прав за посиланням: https://diia.gov.ua/.../informaciya-z-derzhavnogo...

Проєкт реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством юстиції України за сприяння Програми EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фондом «Східна Європа».