Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 09.01.2023 08:40

Світ знову побачив ці дні, що Росія бреше навіть тоді, коли своїми заявами привертає увагу до ситуації на фронті.

Російські обстріли Херсона запальними боєприпасами – одразу після Різдва. Удари по Краматорську та іншим містам Донбасу – саме по цивільним об'єктам і саме тоді, коли Москва повідомила про нібито "тишу" своєї армії. Більше загроз російських чиновників Європі та світу...

Все це було тоді, коли Москва говорила про нібито "перемир'я".

Жодна спроба Росії маніпулювати дипломатією та політикою більше ніколи не спрацює.

Тільки зміцнення України, тільки успіхи України, тільки відновлення територіальної цілісності України, тільки повернення всіх наших людей з російського полону - гарантії миру. Ми наближаємо це кожного дня.

Слава всім, хто бореться і працює заради перемоги нашої держави! Слава всім хто допомагає!

Вічна пам'ять всім, хто віддав своє життя за незалежність!

Слава Україні!