Вільний світ має все необхідне, щоб зупинити російську агресію. Це важливо для глобальної демократії

Дата: 11.01.2023 08:41

Сьогодні новий етап нашого дипломатичного марафону. Розповів лідерам європейських держав про ситуацію на полі бою: складну ситуацію в Донецькій області, постійні атаки Росії, те, що Росія не рахує своїх людей, не шкодує місцевих і не зупиняється перед жодним с римінальні дії.

Цьому може протистояти лише новий рівень сучасної військової техніки, яку Україна може отримати від партнерів. Дякую всім лідерам, які допомагають нам, за розуміння, що зараз час для нових потужних рішень. Вільний світ має все необхідне, щоб зупинити російську агресію та довести державу-терориста до історичної поразки. Це важливо для світової демократії, для всіх тих, хто цінує свободу.

Дякую всім, хто допомагає нам боронити Україну і свободу, бореться за незалежність і працює на зміцнення України! Сьогодні хочу відзначити особливу шану воїнам 46-ї окремої аеромобільної бригади за мужність та непохитність у обороні Соледара! Дякую вам, воїни!